Palmių vaško žvakės Yra 5 prekės(-ių).

Rodomos 5 iš 5 prekių
 • Supilkite vaško granules į nedegų indą.Įkiškite dagtį į granuliuotą vašką. Palikite ne daugiau kaip 1 cm virš vaško ir uždekite.Viena dagtis (su pertraukomis arba be jų) dega apie 15 valandų. Norint pakeisti dagtį, užgesinkite žvakę ir palaukite, kol vaškas sustings.Ištraukite dagtį su sukietėjusiu vašku.Įdėkite naują dagtį, palikite ne daugiau kaip 1 cm virš vaško.Uždekite ir mėgaukitės nauja žvake.Tapkite savo unikalios žvakės autoriais!Kiekis 1,5 kg

  20,00 €
 • Namų kvapo ir sojų vaško žvakės rinkinys. Rinkinio sudėtis: - Namų kvapas: "Laumės Kerai" 100 ML - Palmių vaško žvakė: "Džiaugsmas"

  21,78 €
 • Miltelių žvakės rinkinys "KURK LAIMĖS AKIMIRKAS"Rinkinyje rasite miltelių žvakę ir du stiklo indelius. Miltelių žvakė - tai nėra įprasta žvakė, tai žvakė, kuri sužadins Jūsų kūribiškumą, žvakė, kuri niekada nebus tokia pati, kaip prieš tai buvusi. Žvakės milteliai pagaminti iš augalinės kilmės produktų, todėl yra saugūs naudoti, degdama žvakė neišskiria nuodingų medžiagų. Sustingęs vaškas pasidengia nuostabia kristalų struktūra, todėl žvakė savo išvaizda džiugins ne tik degdama bet ir užgesinta.

  25,00 €
 • Augalinis vaškas yra 100% augalinis produktas. Natūralus palmių vaškas yra bekvapis, bet kada galite naudoti savo mėgstamą žvakių kvapą. Tai leidžia jums sukurti ir uždegti kelias žvakes vienu metu, nesijaudinant dėl ​​nepageidaujamų kvapų. Natūralus ir švariai degantis vaškas padeda papildyti esamas talpyklas ir panaudoti žvakėms, kad sumažintumėte atliekų kiekį. Liepsna yra inde, o dėl atsitiktinių smūgių vaško granulės subyrės ir užges ugnis.Komplekte 500 g vaško ir 10 knatų

  14,00 €
 • Miltelių žvakė - tai nėra įprasta žvakė, tai žvakė, kuri sužadins Jūsų kūrybiškumą, žvakė, kuri niekada nebus tokia pati, kaip prieš tai buvusi.  Žvakės milteliai pagaminti iš augalinės kilmės produktų, todėl yra saugūs naudoti, degdama žvakė neišskiria nuodingų medžiagų. Sustingęs vaškas pasidengia nuostabia kristalų struktūra, todėl žvakė savo išvaizda džiugins ne tik degdama bet ir užgesinta. Vaškas: Palmių Kiekis: 500 g. Kilmės šalis: Lietuva Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

  14,99 €
Rodomos 5 iš 5 prekių